Salı , Eylül 17 2019
Ana Sayfa / Bebek-Çocuk / Yeni Doğan Bebekler için Hediye Önerileri
bebek-hediye

Yeni Doğan Bebekler için Hediye Önerileri

Yakın arkadaşınızın ya da sevdiğiniz bir tanıdığınızın bebeği oldu ve ne hediye götüreceğiniz konusunda kararsız mısınız? Öyle ise yeni doğan bebekler için hediye önerileri başlıklı bu yazımız, bu konuda karar vermenize yardımcı olacak, harika bir rehber niteliğindedir. Aşağıda yeni doğan bebek  hediyeleri hakkında öneriler yer almaktadır.

Yeni Doğan Bebekler İçin Hediye Önerileri

Hediye bebek yastığı

Yeni doğan bebek için alacağınız ve bebekler için özel tasarlanmış kılıflara sahip yastıklar, en revaçta olan bebek hediyeleri arasında yer almaktadır. Sevdiğiniz arkadaşınızın yeni doğan bebeği için alacağınız bu hediye, arkadaşınızın bebeği ile ilgilenmek zorunda kaldığı çoğu zaman da, sizi hatırlamasını da yardımcı olacaktır.

Kanvas tablo

En güzel bebek hediyeleri arasında tercih edilenlerden birisi de, kanvas tablolar olmaktadır. Bu tablo sayesinde arkadaşınızın evinde ya da ofisinde, şık ve anlamlı bir görüntü oluşmasına da yardımcı olmuş olacaksınız.

Saatli ahşap

Tavsiyelerimiz arasında yer alan saatli ahşap, bebeğin isim ve resminin,  saatli bir ahşap üzerine işlenmesi şeklinde hazırlanan hediyelerden birisidir. Oldukça şık bir görüntüye sahip olan saatli ahşap çeşitleri, hediyeyi alan arkadaşınızın ömür boyu saklayacağı en özel hediyelerden birisi olacaktır.

Özel baskılı tişört

En fazla tercih edilen bebek hediyeleri arasında yer alan özel baskılı tişört da, rahatlıkla alıp hediye edebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Bebeğin resmini ve bebekle ilgili herhangi bir yazıyı dilediğiniz renklerle yazdırabileceğiniz tişörtler, günümüzde en fazla kullanılan özel hediye çeşitleri arasında yer almaktadır.

Bebek mama önlüğü

Erkek ya da kız bebekler için özel tasarlanmış bebek mama önlükleri, oldukça eğlenceli görüntüler ortaya çıkaran bebek hediyeleri arasında yer almaktadır. Bebek mama önlüklerinin üzerine bebeğin ismini yazdırabileceğiniz gibi, farklı tasarımlarla da önlükleri daha ilgi çekici hale getirmek mümkün.

 Pamuk uyku seti

En güzel bebek hediyeleri arasında üzerine herhangi bir resim ya da isim yazdırma imkanınız olmasa da, hazır alacağınız pamuklu uyku setleri, yeni doğan bebekler için hediye önerileri listemizde yer alan alternatif bir seçenek.

Bebek elbiseleri

Yeni doğan bebekler için hediye önerileri arasında yer alan bebek elbiseleri, günümüzde en sık tercih edilen hediyelerden birisidir. Özellikle ailenin maddi durumunu göz önüne alarak tercih sebebi olan bebek elbiseleri, farklı tasarımlarla satışa sunulmaktadır.

Hakkında Çin Takvimi

Bebek cinsiyeti belirleme, hamilelik hesaplama, tüp bebek hesaplama gibi kadınları ilgilendiren hesaplama araçlarını tek sitede toplayan web sitesi...

İlginizi Çekebilir!

cocuk-cinsellik

Çocuklarda Cinsel Kimlik Sorunları

Bir çocuğun birey olduğunda “sağlıklı” bir kimliğe sahip olması, doğru kimlik gelişimi ile mümkün olur. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.