• DOLAR
  6,7368
  %1,85
 • EURO
  7,3003
  %1,25
 • ALTIN
  350,71
  %2,20
 • BIST
  8,2747
  %0,45
Ünlü Oyuncu Böyle Görüntülendi!

Ünlü Oyuncu Böyle Görüntülendi!

Koronavirüsün Türkiye’ye gelmesinin ardından binlerce insan marketlere akın ederek rafları boşalttı. Makarna, un ve temizlik malzemelerinin tüketildiği bu günlerde en anlamlı hareket ise usta oyuncu Ferdi Atuner’den geldi.

 

 

“YEMEDEN ÇÖPE ATILAN HER BESİN KITLIK SEBEBİDİR”

Marketten çıkarken görüntülenen Atuner, “Herkes yiyeceği gıda kadar almalı. Hanımla beraber evde bulgur yiyeceğiz. Anadolu’nun verimli ve cefakar bulguru bize yetiyor. Biterse iner markete yine alırım. Midyat pirinçlerini doldurup doldurup evdeki bulguru bozmayın. İhtiyacımdan fazla gıda alıp o gıdaların bozulmasını görmek istemiyorum. Dolabımızı doldurmamız kıtlık getirir. Yemeden çöpe atılan her besin kıtlık sebebidir. İnsanlarda alışveriş kültürü olması gerek” diyerek takdirleri kazandı.

NE OLMUŞTU?
Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve hızla dünyaya yayılan koronavirüs salgını, 11 bin 300’den fazla kişinin ölümüne neden oldu. Aktif olarak 275 bin insana sirayet eden virüs, Türkiye’ye de sıçradı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 670 vatandaşımızda koronavirüs tespit edildiğini açıkladı. Ölümcül virüs ülkemizde 9 can kaybına neden olurken alınan önlemler had safhaya çıkarıldı. Dışarı çıkma yasağının gelebileceği iddiasıyla kendisini marketlere atan yurttaşlar, raflarda bulunan makarna, kuru gıda, un ve temizlik malzemelerinin olduğu rafları boşalttı.
Marketten ihtiyacı kadar alışveriş yapan oyuncu Ferdi Atuner, yağmacılara ders verdi
Kaynak: Snob Magazin

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?