• DOLAR
  6,0855
  %0,02
 • EURO
  6,5786
  %0,01
 • ALTIN
  315,36
  %-0,05
 • BIST
  7,8666
  %0,04
Tuğba Ekinci Demet Akalın’a Savaş Açtı! Sen Kimsin!…

Tuğba Ekinci Demet Akalın’a Savaş Açtı! Sen Kimsin!…

Demet Akalı, Elazığ depremi için yardım kolisi hazırlayıp, sosyal medyada fotoğrafını paylaşarak kinayeli bir yorum yapmıştı. Buna en sert eleştiri Tuğba Ekinci’den geldi! ” Sen Hanım Ağa Değilsin”

Söylemezsem olmaz programına katılan Ekinci, Sert açıklamalarda bulundu.
Sacitaslan Magazin Sitesinin Haberine Göre;
Beyaz TV’de ekrana gelen “Söylemezsem Olmaz” programına konuk olan Tuğba Ekinci “Demet Akalın’ın laflarına bozuldum. ‘Ben vicdanlıyım, siz vicdansızsınız’ gibi ortaya atıyor kendini hanımağa gibi… Verdiğini, aldığını, yaptığını çok söylüyor. Sen hanımağa değilsin. Hanımağa yokluğunu, varlığını söylemeyen kendi kendine yeten karakterli insanlardır. Senin gibi her şeye avazı çıktığı kadar bağıran insan hanımağa değildir. İkide bir tenkitleyip durma oradan insanları.” sözleriyle Demet Akalın’a sert çıktı.

“Ben şimdiye kadar hiç bir şeyimi söylemedim” diyen Tuğba Ekinci; Harbiye konserinin gelirini Mehmetçik Vakfı’na açıkladığını söyleyen Demet Akalın’a gönderme yaparak, “Mehmetçik Vakfı’na bağış yaptıysan bunu Mehmetçik vakfı açıklasın. Çuvalla bir şey yolluyorsan bunu haber ajansları açıklasın” ifadelerinde bulundu.

Demet Akalın’ın Berkay ile yaşadığı saat polemiğine de değinen Tuğba Ekinci, Demet Akalın’a numarası değiştiği için ulaşamadığını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?