• DOLAR
  6,1354
  %0,35
 • EURO
  6,6756
  %0,57
 • ALTIN
  324,58
  %-0,49
 • BIST
  7,9833
  %0,99
Tuba Ünsal Döküldü…

Tuba Ünsal Döküldü…

Oyuncu Tuba Ünsal, Instagram hesabının öykü bölümünden paylaştığı bir video üzerinden bir programda kendisi hakkında meydana getirilen ‘Tuba Ünsal lise döneminde, mesleğe başladığı ilk yıllarda güzellik takıntılıydı’ haberlerine tepki gösterdi.

Başrollerini Özgür Çevik ve İlayda Akdoğan ile paylaştığı Masallardan Geriye Kalan filmi ile seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanan Tuba Ünsal, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla filmi hakkındaki heyecanını ortaya koydu.

Ünsal, basın gösterimi yapılacak olan filmiyle ilgili duyduğu coşkuı takipçileriyle paylaşırken bununla beraber kendisi hakkında yapılan bir habere de sarahat getirdi.

“GÜZELLİK TAKINTIM OLMADI”
toplumsal medya hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda televizyonda gösterilen bir programda kendisi hakkında ortaya atılan ‘Tuba Ünsal lise döneminde, mesleğe başladığı ilk yıllarda güzellik takıntılıydı’ iddiasına değinen Ünsal, “tüm samimiyetimle söylüyorum, güzelliğe takılmadım. İlk projelerimde bile güzellik konularına takıntılı değildim. Hatta tam tersi son yıllarda bu mevzuda biraz daha görüntüme dikkat etmeye başladığımı söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

Kaynak Medyafaresi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?