• DOLAR
  5,9347
  %-0,02
 • EURO
  6,5613
  %-0,08
 • ALTIN
  297,58
  %-0,20
 • BIST
  7,7923
  %-0,01
TESETTÜR HAMİLE ELBİSELERİNDE 2019 IŞILTISI

TESETTÜR HAMİLE ELBİSELERİNDE 2019 IŞILTISI

TESETTÜR HAMİLE ELBİSELERİNDE 2019 IŞILTISI

Tesettür kelime anlamı olarak örtünmek, bir şeyin içinde veya arkasında gizlenmek anlamlarını karşılar. Tabii ki bu örtünme İslam’ın getirdiği kurallara göre Müslüman kadınlar tarafından dosdoğru şekilde yerine getirilir. Ancak hamilelik dönemindepek çok kadının en büyük problemlerinden biri de bu örtünme işlemidir. Bu problem genellikle kış aylarında karın bölgesini gizleyecek şal ve panço ile rahatlıkla giderilebilir. Ancak yaz aylarında tesettürlü hamile kadınlar ne giyecekleri konusunda birtakım araştırma içerisindeler.

Aslında hamilelik döneminde kapalı kadınlar için örtünmek hiç de problem olacak bir durum değil. Çünkü tesettür elbiseleri genel mantığı içerisinde vücut hatlarını belli etmeyecek bol kıyafetler giymek yatıyor. Bu husus içerisinde hamilelik döneminde de doktorlar tarafından kadınların bol ve rahat kıyafetler giymesi öneriliyor. İşte bu hassas ve bir o kadar güzel hamilelik döneminde hem tesettürün genel amacından sapmayacak hem de bebeğin sağlığını riske atmayacak inanılmaz güzel tesettür elbiseleri bulmanız mümkün. Gelin şöyle hamilelik döneminde tesettür elbiseleri hakkında birkaç ufak tüyo verelim; hamileler, gebelik döneminde ince ancak bol kıyafetler tercih etmelidirler. Bu durum özellikle yaz aylarında onların daha rahat ve sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmelerini sağlayacaktır.

Mesela bir başka öneriye geçecek olursak tesettürlü hamile kadınlar uzun elbiseler ile kombin yapılabilir ya da pamuklu likralı hamile pantolonlarının üzerine yine hamile tunikleri deneyebilirler. Tesettürlü kadınlar hamilelik dönemlerinde ferace tarzında bol ve şık kıyafetler de tercih edebilirler. Eskiden tesettüre uygun hamile kıyafetleri bulma konusunda ne kadar zorlanılsa da şimdi tekstil dünyası bu konuda pratik ve şık çözümler sunuyor. Böylece hamile kadınlar, tekstil firmalarının ürettikleri bu kıyafetlerle, hamilelik dönemini oldukça şık ve tarz geçiriyor. Bu da gebelikle değişen hormonların getirdiği strese karşı harika bir motivasyon değil mi? Eğer sizde tesettürlü bir hanımsanız artık hamilelik döneminde en güzel tesettür elbiseleri bulmanız mümkün…

Böyle tüyolar ve bilgiler için aslında ilham aldığımız bir websitesi var. Bu sayede size/eşinize  doğru bilgileri aktarabilmek ve hamilelik döneminde rahatça kullanabileceğiniz ürünler hakkında bilgi verebilmek için ziyaret edebileceğiniz bir web sitesi öneriyorum.

drkadinca.com

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?