• DOLAR
  5,8639
  %0,10
 • EURO
  6,5534
  %0,30
 • ALTIN
  279,81
  %0,07
 • BIST
  97.324
  %-1,11
Oyuncu Olmak İşte Bu Kadar Kolay

Oyuncu Olmak İşte Bu Kadar Kolay

Oyuncu Olmanın En Kısa Ve En Kaliteli Yolu Bu Kapıdan Geçiyor

Nasıl oyuncu olabilirim diye sorduğunuz tüm soruların cevabı burada. Etkili konuşabilmek, oyuncu olmak, tiyatro oyuncusu olmak ve spiker olmak hayalleriniz aslında gerçekleşebilir.   Başarılı ve tanınan bir çok usta TRT sanatçıları ve Devlet Tiyatro oyuncaların oluşturduğu ve bir o kadarda kaliteli bir hizmet sunan Başkent İletişim Bilimleri  Akademisi tam size göre.

Başkent İletişim Bilimleri Akademisi

Devlet Tiyatroları Sanatçıları, TRT kökenli spiker – sunucular ile seslendirme sanatçıları ve dil bilimcilerden oluşan eğitim kadrosuyla, gerek Türkçeyi güzel ve etkili konuşma becerisini, gerekse spikerlik, sunuculuk, seslendirme ve oyunculuk meslek becerilerini kazandırmak amacıyla 19 yıldır eğitim veren ve sektöre yüzlerce personel kazandırmış bir okuldur.

Belki Türkiye için en iyi çare, TV ve radyo spikerlerinin bir Türkçe öğretim merkeziyle ilişki halinde olmasının sağlanmasıdır. Türkiye’de, Başkent İletişim Akademisi, dört başı mamur bir Türkçe odağı olur bence. Levent İnce’nin yetkinlikle yönettiği bu akademide dilimizi diksiyon, telaffuz, vurgu, entonasyon bakımından en güzel ve doğru kullanan profesyonellerden Rüştü Asyalı da uzman ve eğitmen olarak çalışıyor. Bir kelimenin, deyimin, terimin, ismin nasıl telaffuz edilmesini öğrenmek isteyen konuşmacılar, öğretmenler, spikerler, sunucular, öğrenciler böyle bir merkeze danışabilseler, Türkçe’nin hatasız kullanımı gerçekleşir belki.

Anasayfa

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?