• DOLAR
  6,8183
  %0,68
 • EURO
  7,5508
  %1,22
 • ALTIN
  376,84
  %1,26
 • BIST
  8,4002
  %1,12
Masterchef Mustafa Aydın’ın edepsiz paylaşımı

Masterchef Mustafa Aydın’ın edepsiz paylaşımı

Masterchef Mustafa Aydın’ın edepsiz paylaşımı
Masterchef yarışmacılarından Mustafa Aydın’ın instagram hesabına girenler gördükleri cuma paylaşımı ile şoke oluyor.

Ekranların fenomen yemek yarışmacı Masterchef Türkiye TV 8 ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor. Büyük finale haftalar kala kıyasıya yarışan yarışmacılar en lezzetli yemeği deneyimli şeflere sunmak için yarışıyor. Her hafta bir kişinin veda ettiği Masterchef, sosyal medyada da yakından takip ediliyor.

Yarışmanın ilgiyle takip edilen isimlerinden biri de umursamaz halleriyle tüm eleştrilere bile gülerek karşılık veren Mustafa Aydın. Zaman zaman şeflerle de tartışmaya giren ve stüdyoda gerginlik yaratan Mustafa 31 yaşında, Masterchef’e Üsküdar’dan katılıyor.

Özellikle yarışmanın son bölümlerinde takım arkadaşlarıyla sık sık polemik yaşayan Mustafa Aydın, küçüklüğünden beri mutfakla haşır neşir ve kendini yarışmanın iddialı isimleri arasında görüyor.

Yarışmadan sonra takipçi sayısını her geçen gün arttıran Mustafa Aydın’ın instagram paylaşımları da en az tavırları kadar dikkat çekici

Köpeği Şef ile arası çok iyi olan Mustafa, sık sık birlikte poz paylaşmayı da ihmal etmiyor. Fakat Mustafa’nın köpeği ile olan bir pozu var ki reziliğin de ötesinde…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?