• DOLAR
  5,7724
  %-0,11
 • EURO
  6,3608
  %-0,06
 • ALTIN
  271,02
  %0,00
 • BIST
  103.972
  %0,83
Kadınlar İlişki Esnasında Ne Düşünür?

Kadınlar İlişki Esnasında Ne Düşünür?

Kadınlar Cinsel İlişki Sırasında Ne Düşünüyor?

Cinsel ilişki esnasında çiftler birçok şey düşünmektedir. Erkekler daha çok bu şahane süreci nasıl uzatacaklarını, performanslarının partnerlerini mutlu edip edemeyeceğini düşünüyor. Peki, bu süreçte kadınlar ne düşünüyor? Yapılan araştırmalar kadınların cinsel ilişki sırasında o anki partnerini değil de başkalarını düşündüğünü ortaya çıkardı. İşte cinsel ilişki sırasında kadınların düşündükleri şunlardır;

 

1. Orgazm Olmak İstiyorlar
Kadınlar, erkeklerden daha geç orgazm oluyor. Kabul edelim ki çoğu erkek, boşaldıktan sonra sevişmeye son vermeyi tercih ediyor. Bu sebeple kadınların aklında ‘Orgazm olabilecek miyim, ondan önce gelebilecek miyim?’ diye endişeler oluyor.

2. Orgazm Kadınlarda Nasıl Kolaylaşır?
Kadınlarda G noktasını bulursanız, birkaç dakika mükemmel bir orgazm yaşamasını sağlayabilirsiniz. Klitorise masaj yapmak da zannettiğinden daha kısa sürede kadının orgazm olmasına yardım eder.

3. İç Çamaşırlarımla Nasıl Görünüyorum?
Ön sevişme esnasında erkekler olayın yüzde yüz içindeyken kadınlarda durum biraz farklıdır. Sonuçta ön sevişme demek iç çamaşırların meydana çıkması demektir. Söz konusu da görsellik olunca kadınlar tahrik olmaktan çok iç çamaşırlarının o sırada nasıl durduğunu, güzel görünüp görünmediklerini düşünüyor.

 

4. Erkeklerin Dokunduğu Yer Yumuşacık Olsun
Yatakta öz güveni tavan yapan ve rahat hareket eden kadınları bir kenarda tutarak söylüyoruz: Cinsel ilişkide erkeğin dokunduğu yer yumuşacık olsun. İlişki sırasında erkekler vücudunuzun ne kadar yumuşak olduğunu değil vücudunuzu ne kadar iyi kullandığınızı önemser. Bu yüzden yatakta kendinize stres yaratmak yerine biraz zevk almaya çalışın.

5. Çok Fazla Ses Çıkarıyor Muyum?
Cinsel ilişki esnasında kadınların genital bölgesinden bir ses gelebilir. “Vajinadan ses mi gelirmiş?” demeyin. Evet, bazı özel durumlarda bu oluyor. Özellikle ilişki esnasında daha da belirginleşebilen bu durum çoğunlukla kadının anatomisi ve ilişki esnasındaki evreye bağlıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?