• DOLAR
  6,7914
  %0,85
 • EURO
  7,3331
  %0,63
 • ALTIN
  363,80
  %3,83
 • BIST
  8,3167
  %0,60
Hadise’nin Aşkı Kaan Yıldırım Elini Çabuk Tuttu

Hadise’nin Aşkı Kaan Yıldırım Elini Çabuk Tuttu

Kısa bir süre önce oyuncu Kaan senedirım ile aşk yaşamaya süregelen Hadise, iki aileyi tanıştırdı. Yıldırım’ın ailesi müstakbel gelin adayı Hadise’yi samimi tavırlarından dolayı çok sevdi

Şarkıcılığın yanı sıra senelerdir O Ses Türkiye’de de jüri üyeliği meydana getiren Hadise,oyuncu Kaan senedirım ile aşk yaşamaya başladı. İkilinin aşkı Hadise’nin yıldırım’ın köpeğiyle fotoğraf paylaşmasıyla ortaya çıktı. İkilinin yeni süregelen ilişkisinin sürpriz detayları ise belli olmaya başladı.

AİLELER TANIŞTI

Posta’da yer edinen habere bakılırsa: Şarkıcı Hadise, ‘Hekimoğlu’ dizisinde tabip ‘Mehmet Ali’yi oynayan Kaan yıldırım ile aşk yaşamaya başladı. Kulislerinde dolaşan bilgilere nazaran, ikilinin ilişkisinin temeli ortalama 4 ay önce Hadise’nin yakın arkadaşı oyuncu Seda Bakan tarafınca atıldı. Hadise ile Kaan yıldırım’ın aileleri de tanıştı hatta senedirım’ın ailesi, Hadise’yi çok sevdi.

FOTOĞRAFTAKİ KÖPEK DETAYI AŞKI ELE VERMİŞTİ

Toplumsal medya hesabını etken olarak kullanan Hadise, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir köpekle çektirdiği fotoğrafını iki adet siyah kalp emojisiyle paylaştı. Hadise’nin fotoğraf çektirdiği Benek isminde köpek ise yakışıklı oyuncu Kaan senedirım’ın köpeği olduğu ortaya çıktı.

Kaynak: Haberler.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?