• DOLAR
  6,7892
  %0,82
 • EURO
  7,3274
  %0,56
 • ALTIN
  361,99
  %3,32
 • BIST
  8,3163
  %0,60
Ethem Sancak Beşiktaş’ı Satın mı Alıyor?

Ethem Sancak Beşiktaş’ı Satın mı Alıyor?

“Kemal Kılıçdaroğlu’nu Deniz Baykal’a ben önerdim” diyen işadamı Ethem Sancak, Kılıçdaroğlu’nun Tank Palet Fabrikası’yla ilgili iddiaları için ise “Kılıçdaroğlu ya sayı saymayı bilmiyor veya dayak yememiş” ifadelerini kullandı.

12 Eylül darbesinden sonra ticari hayata başlayan Ethem Sancak, tutuklanmaktan ise askere gitmek için parti görevlerinden istifa etmesiyle kurtulduğunu anlattı.

İslamı tanıdım, hidayete erdim” diyen Ethem Sancak, “Deniz Baykal’a onu ben önerdim” dediği Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tank Palet Fabrikası ile ilgili iddiaları için de “Ya sayı saymayı bilmiyorsun ya dayak yemedin ya da hesap uzmanı değilsin” diye çıkıştı. İşte Ethem Sancak’ın, Suriçi Grubu’nda yaptığı açıklamalardan satır başları…

‘Beşiktaş kulübünü satın alacaktım’
Beşiktaşlı olduğunu anlatan Ethem Sancak, Beşiktaş’ın kurtulması için kendisine fikrini soran dönemin Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e yaptığı öneriyi anlattı. Gül’e, kulüpler yasasının çıkması gerektiğini söyleyen Sancak “İhaleye çıktığında Beşiktaş’ı satın alacaktım ve bu işten para kazanılacağını gösterecektim” dedi.

Kılıçdaroğlu ya sayı saymayı bilmiyor ya da dayak yememiş
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Tank Palet Fabrikası için yaptığı “Kılıçdaroğlu ‘Kırk yıldır bizim Tank Palet fabrikamız vardı, değeri de 20 milyar dolardı’ diyor. Peki soruyorum sana. Kırk yıldır bizim tankımız yok. Kırk yıldır neden İsrail’e gidip birkaç milyar dolar veriyoruz. Madem böyle bir fabrikamız var, orada niye yapılmıyordu. İnsaf et Kemal bey. Sen o makama nasıl geldin bu belli. Ya sayı saymayı bilmiyorsun ya dayak yemedin ya da hesap uzmanı değilsin” ifadelerini kullandı.

Tayyip Erdoğan’a güvenin gerisini merak etmeyin
“Tayyip Erdoğan’a güvenin gerisini merak etmeyin. Allah onu başımızdan eksik etmesin. O bir milli bayrak vatan cephesinin lideri” diyen Ethem Sancak Kanal İstanbul ile ilgili de “Kanal İstanbul gereklidir. Memleketin istediğimiz toprağına istediğimiz yaparız. Montrö ile ilgisi yoktur” dedi.

Kaynak: Medyafaresi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?