Çarşamba , Kasım 14 2018
Ana Sayfa / Bebek / Erkek Bebek Hediyeleri
erkek-bebek-hediye

Erkek Bebek Hediyeleri

Erkek bebek hediyeleri kız bebeklere oranla daha kolay olsa da, yine de karşınızdaki kişiye verdiğiniz değerin göstergesi olarak, çok basite kaçacak hediyeler almamaya dikkat edilmelidir. Zira özelikle yeni doğum yapmış annenin ruhsal durumu göz önüne alınmalı, eskisine nazaran daha fazla alınganlık gösterebileceği unutulmamalıdır. Erkek bebek hediyeleri tavsiyeleri hakkındaki bu yazımızda, klasik erkek bebek hediyeleri kadar, sıra dışı hediyelere de yer vereceğiz.

Erkek Bebek Hediyeleri

Bebeğin İsmine Özel Hediye Sepeti

Gösterişli hasır bir sepetin içerisinde alabileceğiniz bu hediye ile, bebeğin kullanımına uygun güzel bir hediye vermeniz mümkün. İçerisinde isminin yazdığı bir bebek tulumu, lolipop şeklinde göz yakmayan sabun, mavi kurdele ile süslenmiş kahverengi şirin ayıcık ve üzerinde hoş geldin bebek yazan şekerlemelerin bulunduğu, harika bir erkek bebek hediye sepeti, işinizi fazlasıyla görecektir.

Hoş geldin Minik Prens Saati

Erkek bebek hediyeleri tavsiyesi arasında, erkek tonların hakim olacağı güzel bir duvar saati, her zaman hatırlanmanızı sağlayacak sıra dışı hediyeler arasında yer alıyor. Üzerinde bebekler için alakalı figürlerin yer aldığı ve hoş geldin minik prens yazan bu saat, bebek odasının şıklığını tamamlayacak harika bir ürün.

İsim Yazılı Yastık

Üzerine hem bebeğin fotoğrafını ekletebileceğiniz, hem de altında isminin yazılı olacağı yastıklar, son günlerde sıra dışı erkek bebek hediyeleri arasında sıklıkla tercih edilmeye başlandı.  Bebeğin resminin leylek bohçasının içine konularak, leylekler getirdi esprisinin yapılabileceği tasarımının yanı sıra, farklı birçok tasarımı ile de ön planda yer alıyor.

Benim Haklarım Yazılı Body Seti

İçeriğini leylek oyuncak, bebek bezleri, çoraplar ve benim haklarım yazılı body ile doldurabileceğiniz, farklı bir hediye.. Sevimli ve espri dolu bu hediye paketi, en fazla tercih edilen hediyeler arasında yer alıyor.

Taraftar Erkek Bebek Hediye Seti

Özellikle fanatik anne babaların çok sevineceği hediye setleri arasında yer alan taraftar erkek bebek hediye seti, erkek bebekler için hediye önerileri listemizde yer alan en heyecan verici hediyeler arasında yer alıyor. Fanatik anne ve babaların oldukça hoşuna gidecek bu hediye setinde, taraftar çoraplar ve altlık, eldivenler ve şapka gibi, bebeğin kullanacağı tüm parçalar yer alıyor.

Erkek Bebek Hediyeleri
Makaleye Oy Verin

Hakkında Çin Takvimi

Bebek cinsiyeti belirleme, hamilelik hesaplama, tüp bebek hesaplama gibi kadınları ilgilendiren hesaplama araçlarını tek sitede toplayan web sitesi...

İlginizi Çekebilir!

bebek-kalp-atisi

Bebeğin Kalp Atışları Ne Zaman Duyulur?

Şüphesiz ki tüm anne ve baba adaylarını heyecanlandıran anlardan birisi de, bebeklerinin kalp atışlarını ilk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir