Salı , Eylül 17 2019
Ana Sayfa / Çin Takvimi / Çin Takvimi ve Rus Takvimi Videolu Hesaplama!
cin-tus-video

Çin Takvimi ve Rus Takvimi Videolu Hesaplama!

Çin takvimi ve Rus takvimi bebek cinsiyeti hesaplamak aracıyla kullanılan birer hesaplama aracıdır. Bu hesaplama araçlarına sitemiz üzerinde bulunan alanlardan kolayca ulaşım sağlayabileceğinizi önceki yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Çin takvimi ve Rus takvimi ile bebek cinsiyeti hesaplamanın nasıl yapılacağını videolu olarak sizlerle paylaşacağız.

Çin Takvimi Cinsiyet Hesaplaması Videolu Anlatım
Çin takvimi ile bebek cinsiyeti hesaplaması yapmak için öncelikle https://bebektakvimi.net/cin-takvimi alanına giriyoruz arkadaşlar ve yazımızdan detayları okuyorsunuz. Detayları okuduktan sonra ise alt bölümde bulunan çin takvimi otomatik hesaplama alanına geliyoruz. Hesaplama alanında sırasıyla anne adayının doğum tarihini ve hamile kaldığı veya kalmak istediği ayı giriyorsunuz ona ve altta bulunan hesapla butonuna tıklayarak hesaplama işlemini yapıyoruz. Tüm bu detaylara aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.

Rus Takvimi Cinsiyet Hesaplaması Videolu Anlatım
Rus takvimi ile bebek cinsiyeti hesaplaması yapmak için ilk olarak https://bebektakvimi.net/rus-takvimi/ adresine giriyoruz ve yazımızı okuyarak detaylara ulaşıyoruz. Detayları okuduktan sonra alt bölümde bulunan rus takvimi hesaplaması alanına geliyoruz. Rus takvimi hesaplaması alanında annenin doğum tarihini gün ay yıl olarak, babanın doğum tarihini gün ay yıl olarak ve hamilelik tarihini gün ay yıl olarak girerek hesapla butonuna tıklayarak hesaplama işlemini yapıyoruz. Tüm bu işlemlere aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz.Not: Çin takvimi ve Rus takvimi cinsiyet hesaplama araçları kesinlik içermez sadece eğlence amaçlı olarak kullanmanızı tavsiye ederiz.

Hakkında Çin Takvimi

Bebek cinsiyeti belirleme, hamilelik hesaplama, tüp bebek hesaplama gibi kadınları ilgilendiren hesaplama araçlarını tek sitede toplayan web sitesi...

İlginizi Çekebilir!

rus-takvimi-dogrumu

Rus Takvimi Doğru mu?

Rus takvimi adın da anlayacağınız üzere Rusların bebek cinsiyetini öğrenmek amacı ile kullanılan bir yöntemdir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.