• DOLAR
  6,7368
  %1,85
 • EURO
  7,3003
  %1,25
 • ALTIN
  350,71
  %2,20
 • BIST
  8,2747
  %0,45
Cem Boyner İsyanlarda! “Olacak İş Değil”

Cem Boyner İsyanlarda! “Olacak İş Değil”

İş insanı Cem Boyner, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla corona virüsü ile mücadale kapsamında yeteri kadar özveride bulunmayan ve adeta tehlikeye umursamazca bakan insanlara isyan etti.

Pek çok işletme koronavirüs ile mücadele kapsamında kepenk indirirken, insanların sıcak havayı görünce sokağa çıkmasını ve adeta hiçbir şey yokmuşçasına gündelik yaşamını sürdürmesini anlamlandıramayan Cem Boyner, sosyal ağ hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla tepkisini ortaya koydu.

‘Olacak şey değil’ biçiminde bir not paylaşan Boyner sonrasında şunları yazdı:

“Kabul edemiyorum! Sevgili Herkes,

Tüm sağlıkçılar risk altında bizim için çırpınıyorlar. Sayısız işyeri, sizlerin ,ailelerinizin ve müşterilerimizin sağlığını düşünerek ,salgının hızını yavaşlatabilmek için kapandı. Sadece Boynergrup içinden 7000 kişi evine kapandı. Boşuna yapılmış olmasın bu fedakârlık…

Ailenize, dostlarınıza, sokağa çıkan herkese anlatın, bu bir tatil değildir, aile büyüklerini ziyaret fırsatı hiç değildir, piknik ve gezinti zamanı da değildir, hatta geniş sofralarda misafir buluşması da değildir. Evlerde kendi başınıza sabırla salgının hızını kesme zamanıdır.Bu gerçeği görmemek ve gereği gibi davranmamak hiç kimseye değil ise, sağlığınız için cephenin en önünde savaşan sağlık ordusuna ayıptır, günahtır.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?