• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,78
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Burcu Kıratlı Hamile mi?

Burcu Kıratlı Hamile mi?

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl geçtiğimiz aralık ayında evlenmiş 6 ay sonra da boşanmıştı…

İkili ayrılığa 10 gün dayanabildi. Şu sıralar ikinci kez nikah masasına oturmak için gün sayan çift, geçtiğimiz hafta gittikleri mekan çıkışı görüntülendi.Burcu Kıratlı’nın göbeğindeki şişlik ‘hamile mi?’ sorularını gündeme getirdi. Kıratlı, merak edilenleri 2. Sayfa programında anlattı.
“Hamile değilim. evlilik dışı bebeğe karşıyım. Yaşayana saygılıyım ancak benim aileme, örf ve adetlerime ters. Yani kısaca bebek yok. Evli olsam da bu dönemde bebek düşünmezdim. Çünkü bir projem var. Bir sağlam iş daha yaptıktan sonra düşünüyorum.”
“Bir daha yurtdışında evlenmeyiz. Burada ailelerimizin, sevdiklerimizin yanımızda olduğu bir şey yaparız. Çok yemek yiyorum. Aklınızın alamayacağı kadar çok şey yiyorum. Gece yarısı kek yerim, eve pizza söylerim. Zayıflığım genetik herhalde.”

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl geçtiğimiz yıl aralık ayında Amsterdam’da nikah masasına oturmuş; çift 6 ay sonra ani bir kararla boşanmıştı. Evliliklerini yürütemeyen çift birlikteliklerine sevgili olarak devam etme kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde objektiflere yansıyan Burcu Kıratlı’nın hamile olduğu iddia edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?