• DOLAR
  6,7368
  %1,85
 • EURO
  7,3003
  %1,25
 • ALTIN
  350,71
  %2,20
 • BIST
  8,2747
  %0,45
Aras Bulut İynemli Evleniyor Mu?

Aras Bulut İynemli Evleniyor Mu?

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli evleniyor mu?

5 senedir Aras Bulut İynemli ile aşk yaşayan Bige Önal, evlilik sorularını sorularını yanıtladı. Önal, uzun süreden beri birlikte olduğu sevgilisiyle ilişkisi hakkında “hemen hemen evlilik niyetimiz yok” açıklamasında bulunmuş oldu.

‘EVLİLİK NİYETİMİZ YOK’
Gazetecilerden gelen 5 senelik birlikteliğin evlilikle sonlanıp sonlanmayacağına dair suali yanıtlayan Önal, “Öyle bir niyetimiz hemen hemen yok. İkimizde daha çok kariyer odaklıyız. Fakat bir karar alırsak sizlerinde haberi olur, gizleyeceğimiz bir durumumuz yok 5 yıl olmuş artık” şeklinde konuştu.

“NETFLİX’E PROJE YAPTIM”
tv projelerinde yer alıp almayacağı sorulan Bige Önal “doğal ki isterim ama seçici davranıyorum biraz. Bir proje ulaştığında Aras’a danışıyorum, hatta ilk onunla paylaşıyorum. Düşünce verir fakat öyle bir karışma durumu olmaz. Aslına bakarsan çok olumlu bir insan kendisi her projeye çok iyi yaklaşır” açıklamasını yaptı. Keyifli halleri dikkat çeken Önal, “Netflix için bir proje yapmış oldum. Mini dizi olacak 8 bölümlük. Fakat onun hakkında hiç mevzuşamıyoruz, yasak. Adını bile söyleyemiyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?