• DOLAR
  6,7368
  %1,85
 • EURO
  7,3003
  %1,25
 • ALTIN
  350,71
  %2,20
 • BIST
  8,2747
  %0,45
Aleyna Tilki Göbeğine Koyduğu Taşlar İle Ne Demek İstedi

Aleyna Tilki Göbeğine Koyduğu Taşlar İle Ne Demek İstedi

Aleyna Tilki göğsüne ve karnına koyduğu karnelyan, aragonit ve ametist taşlarıyla poz vermişti. Tilki’nin poz vermiş olduğu bu taşları dünyaca ünlü sanatçılar da kullanıyor.

Karantina günlerinde evine kapanan Aleyna Tilki bazen evden fotoğraflarını da takipçileriyle paylaşıyor. Tilki sosyal ağ hesabından yapmış olduğu yorumlarla yine gündem oldu. İşte o açıklamalar:

“ÇEKEMİYORSAN ANTEN TAK CÜMLESİ ASLINDA DERİN BİR CÜMLE”

“Sizce okulların kapanıp, online eğitim başlaması ve işe gitmeyip, evden çalışmakta olan insanlar türemesi, kendimizi eve kapatıp düşünmek gibi şeyler, dünyaya yeni bir düzenin geleceğini mi söylüyor? İnsanların kendilerine yetebildiği ve bu konu da master olma dönemine mi giriliyor? Çekemiyorsan anten tak cümlesi hâlbuki derin bir cümle. Anten demek görünmeyen frekansları algılamaya yardımcı olan ve sonra bazı şeyleri net görmemize sebep olan bir şey demektir. Yani hâlbuki ‘haset sahibiysen, bilge yanını geliştir’ demek istiyor o cümle.

ALEYNA TİLKİ’NİN TAŞLARI

Tilki son olarak göğsüne ve karnına koyduğu taşlarla poz vermişti. Aleyna Tilki’nin karnına koyup poz vermiş olduğu taşlar ne işe yarıyor?

İşte o taşların sırları…

Karnelyan: Kendinden emin, net bir sesle şarkı söylemeye ve sahne korkusunu yenmeye yarıyor. Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Adele de bu taştan vazgeçemiyor.

Aragonit: Duygusal bedenin dengelenmesi ve şifalanması için kullanılıyor. Psikolojik nedenlerden kaynaklanan spazmlar ve sinirsel tikler ile mücadele etme özelliğini taşıyor.

Ametist: Bedendeki negatif enerjiyi çekerek öfkeyi yatıştırıyor, taşıyan kişiyi iyi değil enerjilerden koruyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?